Prosta prijava

Na lokaciji
  • Paris, Île-de-France, France
  • Šenčur, Šenčur, Slovenia
+1 več

Opis delovnega mesta

Vedno smo odprti za prijave nadarjenih in motiviranih posameznikov, ki bi se želeli pridružiti naši ekipi v okviru našega programa ‘prosta prijava’.

Vabimo dinamične in ustvarjalne posameznike, ki se znajo hitro prilagoditi nenehno spreminjajočemu se okolju. Pričakujemo, da ste samostojni v svojem delu, imate dobre organizacijske sposobnosti in znate učinkovito upravljati svoj čas.

Kot idealen kandidat ste strastni do sveta letalstva in imate trdne izkušnje na tem področju. Zmožni ste samostojnega dela, hkrati pa ste aktivni član ekipe. Prav tako ste sposobni učinkovito komunicirati s svojimi kolegi in proaktivno reševati delovne izzive.

Na naši strani vam ponujamo spodbudno in dinamično delovno okolje, kjer lahko razvijate svoje sposobnosti in kariero. Verjamemo v ravnotežje med delom in prostim časom ter smo zavezani k zagotavljanju možnosti za rast in razvoj naših zaposlenih.

Če ste pripravljeni prevzeti nove izzive in prispevati k našemu skupnemu uspehu, bi bili veseli prejeti vašo prijavo. Prosimo, pošljite nam svoj življenjepis in spremno pismo, ki opisujeta vaše sposobnosti in zanimanje za delo v skupini Amelia.

Hvala še enkrat za vaše zanimanje in za zaupanje v naše podjetje.

S strani kadrovske službe vam bomo kontaktirali takoj, ko vsebinsko pregledamo vašo prijavo in vidimo, kakšne so naše trenutne delovne razpoložljivosti glede na vaše iskane kriterije.

Zahteve delovnega mesta

Ni zahtev.

or